Technická podpora

Pokiaľ sa Vám stane, že je naša služba nedostupná alebo obmedzená, kontaktujte nás prosím e-mailom na adrese servis@profi-net.sk. Samozrejme, ak Vám nejde pripojenie ku internetu, sme tu pre Vás na telefónom čísle vždy v pondelok - piatok v čase od 9.00 - 17.00 hod.

V čase víkendu, alebo v prípade, že Vás privíta odkazovka neváhajte zanechať odkaz, pretože mnohokrát sa stáva, že náš technik je na montáži alebo za volantom, a nie je možné vybaviť Váš hovor. Využite preto prosím aj túto možnosť, no nezabudnite zanechať všetky potrebné údaje, ktorými sú: spiatočný kontakt, číslo zmluvy, IP adresa. Naši pracovníci Vás budú v čo najkratšom čase kontaktovať a riešiť daný problém.

Niekoľko užitočných čísiel

0918 596 956 SMS ZÁZNAMNÍK (24 hodín denne)

sem napíšte SMS v tvare: MENO_PRIEZVISKO_ADRESA_ČÍSLO ZMLUVY_POPIS PORUCHY - prvý voľný pracovník Vás bude následne kontaktovať za účelom riešenia problému. Táto služba je aktívna 24 hodín denne, a to aj počas sviatkov a víkendov, takže SMS sa zobrazí každému pracovníkovi, nech sa jedná o akýkoľvek problém

Po odoslaní SMS vám musí prísť potvrdzujúca správa, v opačnom prípade nebola SMS doručná na naše centrum a problém nebude postúpený na technické oddelenie,  preto prosíme zasielať výlučne SMS a nie MMS, pripádne prosíme zasielať štandardné SMS.

Tel. kontakty na ktorých nás môžte zastihnúť počas prac. doby:

044/381 0 381 Kancelária ( 9.00 - 17.00 hod )