Referencie

V súčasnosti je v našej sieti pripojených viac ako 10 000 aktívnych zariadení a počítačov v lokálnych sieťach alebo v sieťach s vlastnou infraštruktúrou !

Naše služby využívajú mnohé významné spoločnosti pôsobiace na našom trhu.

Naše technické zariadenia podliehajú náročným skúškam a testom, o čom svedčí aj ich lokalizácia. Spoločnosť PROFI-NET,s.r.o. disponuje najvyššie postaveným wifi spojom na Chopku, a to vo výške 2000 m n.m, a Lomnickom Štíte vo výške 2634 mn.m kde máme v ostrej prevádzke najdlhšie rádiové spoje s vysokou kapacitou.

Popri budovaní a vývoji najväčšej „rádiovej" siete na Liptove sa zaoberáme aj budovaním optickej infraštruktúry pre svoje, ako aj komerčné účely. Rovnako realizujeme rôzne projekty v oblasti streamovania a živých prenosov, kde sa snažíme maximálne využiť našu topológiu a servery v datacentre LIX.

Medzi náš posledný zaujímavý projekt patrí napríklad projekt KUKAJ.SK, kde v spolupráci so správou TANAP-u prenášame online život zvierat z voľnej prírody.

Portfólio našej spoločnosti sa vyvíja každým dňom a naše služby sa neustále skvalitňujú aj vďaka náročnosti našich klientov, a preto pokiaľ máte akúkoľvek požiadavku, SME TU PRE VÁS...