Profil

Spoločnosť PROFI-NET,s.r.o. ako už jej názov naznačuje poskytuje komplexné služby v oblasti internetu a dát na ,,PROFI,, úrovni. Firma pôsobí na Liptove ako jeden z najväčších poskytovateľov internetu a jeho doplnkových služieb.

Našu spoločnost buduje kolektív, ktorý sa venuje tvorbe sietí a infraštruktúry už viac ako 10 rokov. Našim cieľom je budovať kvalitnú infraštruktúru až ku klientovi, čoho dôkazom sú naše referencie. Ďalším dôkazom je aj fakt, že prostredníctvom našej siete sa denne pripája do internetu a virtuálnych sietí viac ako 10 000 užívateľov a tento počet narastá každým dňom.

Prioritou našej spoločnosti PROFI-NET je zameranie sa na cenovo prístupné pripojenie do každej domácnosti s komplexnými balíkmi služieb, kde klient získava všetky štandarné služby, ktoré sú v dnešnej dobe samozrejmosťou a súčasťou každodenného života, čo v praxi znamená rýchli prístup k informáciám, neobmedzený počet mailboxov, prístup k sms bráne a ďalšie. Samozrejme nezabúdame ani na malé firmy či veľké spoločnosti, ktorým dodávame GARANTOVANÉ pripojenie či už cez WIFI , alebo na základe využitia licencovaných pásiem, alebo opticku sieťou. Optickú sieť si budujeme sami, prípadne sú na tieto účely prenajaté okruhy. Prioritou ostáva v každom prípade ,,vyhovieť požiadavkám klientov.,,

Naša konektivita do internetu je zabezpečená optickým prepojom priamou linkou SIX -> LIX, čím dokážeme garantovať vysokú dostupnosť služieb.

Ako prvá spoločnosť na Liptove sme mali vybudovanú kvalitnú infraštruktúru, ktorú naša konkurencia dodnes kopíruje, čo považujeme za dostatočné referencie.

Spoločnosť PROFI-NET na trhu nepôsobí len ako telekomunikačný operátor, ale dodávame tiež kompletný sortiment výpočtovej techniky pre našich zmluvných klientov, ponúkame a prevádzkujeme kamerové systémy s možnosťou online sledovania objektu z celého sveta a mnohé iné informačné technológie.

Nakoľko chceme vylepšovať naše služby a starostlivosť o klientov, vznikla v roku 2013 nová partnerská spoločnosť PROFI@NET s.r.o. a s ňou i nový team. Naš zámer spočíva v tom, že spoločnosť PROFI@NET s.r.o. bude zastrešovať prioritne domácnosti a domácich klientov a spol. PROFI-NET, s.r.o. si ponechá prioritne firemných zákazníkov.

Partneri

Orange Slovensko Orange Slovensko
zabezpečovanie komplexných dátových služieb
Kamenná chata Kamenná chata
Komplexné služby v oblasti stravovania a ubytovania vo vysokohorskom teréne
IPSECURITY IPSECURITY
Autorizovaný distribútor IP kamerových systémov popredných svetových výrobcov SAMSUNG, ...
ATEAS ATEAS
Ateas Security System - Riešenie pre IP bezpečnostné systémy
Alcoma Alcoma
Dodávateľ licencovaných spojov
CSAT CSAT
Dodávateľ WIFI antén a príslušenstva s nami osvedčenou a overenou kvalitou na spoji CHOPOK