Pripojenie do internetu

Spoločnosti PROFI-NET a PROFI@NET  pôsobia na Liptove a jeho blízkom okolí ako poskytovatelia pripojenia do siete internet. Postupne sa nám podarilo vypracovať sa na jedného z najväčších ISP na Liptove. Investujeme do najmodernejších technológií, výskumu a vzdelávania zamestnancov. Sledujeme najmodernejšie trendy v oblasti IT technológií. Toto všetko má za cieľ jediné, a to byť najlepší na trhu. Tento cieľ dosiahneme len spokojnosťou našich klientov a získavaním stále nových a nových zákazníkov. Ku každému klientovi pristupujeme s rovnakou vážnosťou. Cieľom nášho snaženia je spokojný zákazník s primeraným finančným nákladom, pretože si uvedomujeme tlak konkurencie, a preto sa neustále snažíme naše služby zlepšovať a byť o krok vpred.

Pre domácnosti

Naša spoločnosť PROFI@NET, s.r.o. si ako internetový poskytovateľ musí byť vedomá požiadaviek dnešného trhu, a taktiež je nám zrejmý fakt, že v súčasnosti sa stáva pripojenie do siete internet samozrejmosťou v takmer každej domácnosti. Internet využívajú doma naši klienti na pracovné účely, stáva sa neoddeliteľnou pomôckou študentov, ako aj neodmysliteľnou súčasťou na vyplnenie voľného času. Taktiež si uvedomujeme, že často krát finančné možnosti obmedzujú splnenie spomínaných potrieb, a preto sa naša spoločnosť snaží aj v tomto smere priblížiť klientovi.

Uvedený cenník je platný pre domácnosti v rámci mesta a okolitých obcí. V prípade záujmu o pripojenie vo vysokohorských lokalitách ( Jasná, Donovaly a pod. ) je nutné vyžiadať si cenovú ponuku v kancelárii na tel. č. 044/381 0 381 alebo emailom na profi-net@profi-net.sk.

 

Cenník pripojenia domácností - WiFi prípojka (technológia 5GHz***)

Pripojenie vhodné pre rodinné domy

Rýchlosť pripojenia Zriaďovací poplatok Mesačný poplatok
3Mbps* 150,00 € 10,00 €
5Mbps* 150,00 € 11,00 €
12Mbps*      75,00 €** 13,00 €

Cenník platný od 1.7.2016

Všetky uvádzané ceny sú s 20% DPH.

Všetky linky sú v agregované v pomere 1:5 pričom upload je pri každom programe min. 128kbps.

* Uvedená rýchlosť pripojenia je maximálna. Minimálna rýchlosť pripojenia je vždy polovica z uvedenej rýchlosti v cenníku.

** Výška zriaďovacieho poplatku je pri viazanosti na 24 mesiacov. V prípade, že sa zákazník rozhodne pre pripojenie bez viazanosti je výška zriaďovacieho poplatku 150,00 € s DPH.

*** Platí pre lokality Liptovský Mikuláš a okolie, Ružomberok a okolie, Liptovský Hrádok a okolie, pre iné lokality sa cena zriadenia, rýchlosť a mesačný poplatok môže líšiť.

Prerábka súčastných klientov na 5GHz technológiu je spoplatnená poplatkom 30,00 € pri 18 mesačnej viazanosti, alebo poplatkom 66,00 € bez viazanosti.

Cenník pripojenia domácností - PROFIBERNET, LAN siete

Pripojenie pre bytové domy s vybudovanou infraštruktúrou

Rýchlosť pripojenia Zriaďovací poplatok Mesačný poplatok
20 Mbps HDX* 50,00 € 10,00 €
50 Mbps HDX* 50,00 € 11,00 €
100 Mbps FDX* 50,00 € 13,00 €

Všetky uvádzané ceny sú s 20% DPH.

Všetky linky sú v agregované v pomere 1:3 pričom upload pri programoch „HDX“ je max. 25 Mbit a pri programe „FDX“ je to až 80 Mbit!

* Uvedená rýchlosť pripojenia je maximálna. Minimálna rýchlosť pripojenia je vždy polovica z uvedenej rýchlosti v cenníku.
* Ku každému z programov je aj „nočná“ linka s rýchlosťou max. 100Mbit HDX! (HDX - half duplex, FDX - full duplex)

Cenník pripojenia domácností - dôchodci a ZŤP *

Rýchlosť pripojenia Zriaďovací poplatok Mesačný poplatok
2Mbps* 20,00 € 5,00 €

Všetky uvádzané ceny sú s 20% DPH.

* Takéto pripojenie je možné zriadiť len v bytových domoch kde má naša spol. vybudovanú infraštruktúru. Pri tomto programe je potrebné doložiť potvrdenie ZŤP!

* Uvedená rýchlosť pripojenia je maximálna. Minimálna rýchlosť pripojenia je vždy polovica z uvedenej rýchlosti v cenníku.

Ostatné ceny

Výjazd servisného technika: 15,00 €
Mesačný poplatok za pridelenie dalšej verejnej IP adresy: 5 € mesačne
Zaslanie prvej upomienky v prípade neuhradenia mesačného poplatku: 1,66 €
Zaslanie druhej upomienky (od právnika) v prípade neuhradenia mesačného poplatku: 16,60 €
Manipulačný poplatok za akúkoľvek zmenu v systéme (napr. zmena MAC adresy): 3,32 €
Jednorazový poplatok za znovu pripojenie (v prípade odpojenia klienta z dôvodu neuhradenia poplatkov): 30,00 €
WiFi router (poplatok zahŕňa zariadenie a jeho konfiguráciu a nastavenie u klienta): 80,00 €

Pre firmy

Ak je dnes pripojenie do siete internet pre domácnosti neoddeliteľnou súčasťou, tak pre firmy sa stáva alfou a omegou. Aj tu sa snažíme čo najviac priblížiť klientovi, a preto sme schopný pre každú spoločnosť a jej individuálne požiadavky a nároky vypracovať osobitné ponuky pripojenia.

Cenník pripojenia firiem 

Rýchlosť pripojenia Zriaďovací poplatok Mesačný poplatok
10 Mbps HDX* 350,00 € 44,00 €
20 Mbps HDX* 250,00 € 66,00 €
40 Mbps FDX* 150,00 € 99,00 €

Všetky uvádzané ceny sú s 20% DPH.

* HDX - half duplex

Uvedené rýchlosti sú najpoužívanejšie a najobľúbenejšie medzi našími zákazníkmi, no samozrejme pokiaľ máte inú predstavu o mesačnom poplatku alebo rýchlosti, neváhajte nás kontaktovať. Cenovú ponuku vám vypracujeme obratom.

Uvedené ceny sú určené pre firemných zákazníkov, ktorý potrebujú internet na pripojenie spoločnosti, firmy, kancelárie a nie sú určené pre ISP a poskytovanie tretím osobám.